Левски

Преглеждане на 5 раздела отговори
  • Автор
    Публикации
    • #8149
      Ана
      Участник

      Здравей, Алена
      вчера прочетох статията за гъзомийниците. Как е възможно да съществува подобна професия въобще 🙂
      както и да е, и аз си мисля че на никой не му е работа да се меси във вътрешните работи на една суверенна държава, да си гледат тяхната си къщичка. Но пък като се замисли човек, лъжа ли казват, как да им каже човек да не се врат и да не изказват мнение, особено когато обличат в думи една истина, която ще ни избоде очите.
      Друго ме вълнува мен, Алена, аз искам да знам истината. Искам да знам кой и защо е предал Левски, как и от чия ръка е затрит Ботев. Искам да знам, защо толкова малко истински Българи се прераждат по нашите земи сега, когато са ни нужни, точно толкова, колкото са ни били нужни и тогава!

    • #8472
      miyagi
      Участник

      А от къде сме сигурни, че са малко истинските Българи, които се прераждат към днешна дата по нашите земи? Може просто все още да не е дошло подходящото време, в което тези хора да разкрият способностите си.

    • #8671
      Ана
      Участник

      Знаех си аз, за Българите Арийци!
      Благодаря, Алена :))

    • #8728

      Ето и линк към темата и съответно, отговора на Алена: Българи арийци

    • #8837
      Rada Todorova
      Участник

      ЗДРАВЕЙ АЛЕНА,
      ИЗКЛЮЧИТЕЛНО Е ИНТЕРЕСНО ВСИЧКО, КОЕТО ПИШЕШ И СПОДЕЛЯШ С НАС. ИСКАМ ДА ТЕ ПОПИТАМ, ИМАЛИ ДНЕС ЖИВИ ПОТОМЦИ НА ЦАРСКИТЕ НИ ДИНАСТИИ, ОТ ПРЕДИ ПОРОБВАНЕТО НА БЪЛГАРИЯ ОТ ОСМАНЦИТЕ? ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА СЕ ПРОСЛЕДИ ПОТОМСТВЕНАТА РОДОВА ЛИНИЯ ОТ ПЕТСТОТИН ГОДИНИ И ПОВЕЧЕ НАЗАД?
      МИСЛЯ, ЧЕ ТОВА Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ ЗА НАШАТА ИСТОРИЯ.
      СЪРДЕЧНИ ПОЗДРАВИ,
      РАДА

    • #8839
      Rada Todorova
      Участник

      ЗДРАВЕЙ АЛЕНА,
      РАДВАМ СЕ, ЧЕ В ГР. СОФИЯ, ИМА ПАМЕТНИК НА ВЕЛИКИЯ ЦАР САМУИЛ.
      БОЛИ МЕ ОТ ХУЛИТЕ И ЗЛОБАТА НА ХОРАТА, КОИТО НЕ ОДОБРЯВАТ ПРОЕКТА.
      МНОГО ТЕ МОЛЯ, СПОДЕЛИ ТВОЕТО МНЕНИЕ И КАТО СЕ ВЪРНЕШ ВЪВ ВРЕМЕТО НАЗАД, ПОКАЖИ НИ НОВ ПОГЛЕД ВЪРХУ СЪБИТИЯТА ПРЕЗ ЦАРУВАНЕТО НА ЦАР САМУИЛ.
      СЪРДЕЧНИ ПОЗДРАВИ,
      РАДА

Преглеждане на 5 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.
error: Защитено съдържание!