bTV Репортерите: Чудесата на България

Преглеждане на 4 раздела отговори
  • Автор
    Публикации
    • #8479
      Лили
      Участник

      Здравейте,
      вчера 12.4.15 – Великден, в рубриката на БТВ репортерите беше излъчен материал „Чудесата на България“ Интересува ме Вашето мнение по темата. Мнението Ви за писането на желание на гроба на археепископ Серафим в Руската църква, за Кръстова гора, Рилски манастир и т.н.
      Не съм от София и преди време имах възможност да посетя Руската църква. Не знаех за тази „традиция“ с писането на желания. Обясниха ми, слязох по стълби надолу, имаше много хора, почувствах нещо като затискане, задушаване, недостиг на въздух от тясното пространство и многото хора в него, слизането надолу /като затискане/, липсата на кислород и просто се обърнах и излязох на вън, без да се върна повече.
      На Кръстова гора съм била два пъти, но все съм уцелвала време, когато няма много хора. Величието и тишината на Родопите ме успокоява и действа добре.
      Споделям тези си свой усещания с надеждата и Вие да споделите Вашите мисли и усещания, ако сте посетили тези места.
      Благодаря за проявения интерес!
      п.п.: прилагам линк със запис на предаването:http://www.btv.bg/video/shows/btv-reporterite/videos/btv-reporterite-chudesata-na-balgarija.html

    • #8480
      miyagi
      Участник

      Малко глупав въпрос от моя страна, но до колкото знам, архиепископ Серафим не е канонизиран за светец. Та ако наистина, пишейки своите желания и поставяйки ги до гроба му, желанията се сбъдват, то тогава защо не са го канонизирали?

    • #8507
      Лили
      Участник

      Някак си не ми се вижда добра идеята да се молиш на гроба на някой за каквото и да е….
      Помага ли, внушение ли е или по-скоро мода? Не е ли малко като стадото,един тръгне и каже нещо и всички след него?

    • #8510

      Очаквайте отговора ми в брой 5 /1.5.2015!

      Поздрави на трима ви
      Алена

    • #8520
      Лили
      Участник

      Благодаря!
      Хубав ден!

Преглеждане на 4 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.
error: Защитено съдържание!