Предложете тема

Преглеждане на 5 раздела отговори
  • Автор
    Публикации
    • #7355

      Скъпи приятели, тук може да ни изпращате вашите теми, които Ви вълнуват и които Алена да тълкува на страниците на списание „Кармичният кръг“.

      Очакваме вашите предложения! 🙂

    • #7385
      miyagi
      Участник

      Здравейте Алена!

      На 05.07 в предаването на Сашо Диков по Нова ТВ, Миролюба Бенатова имаше репортаж озаглавен „Непогребаните“.
      Ето и линк към репортажа: http://play.novatv.bg/programi/dikoff/412413?autostart=true

      Интересно ми е, как бихте тълкували подобно отношение на близките на починали хора, които отказват да ги погребат? С нетърпение ще очаквам вашият отговор.

      Предварително благодаря!

    • #7477
      Екатерина
      Участник

      Не гледах репортажа, защото си спестявам неприятни емоции, но мъжа ми ми разказа с няколко думи за какво става въпрос.Веднага си помислих как Алена би го коментирала и как кармата би се разплатила в тези случаи.Ще очаквам отговора на Алена.

      • #7496

        Благодаря за предложението.
        Във връзка с посочената тема ще развия материал в списанието, който ще е свързан и с още една, подадена чрез писмо, за предварително изкопани гробове и смисъла на това действие.

        Поздрави и спорна седмица
        Алена

    • #7650
      Рада Тодорова
      Участник

      Скъпа Алена,
      бих искала да закупя списание „Кармичен кръг“.
      Имате ли практика покупката да бъде с куриер и с наложен платеж?
      По този начин си купувам Ваши книги от книжарница „Хиликон“ и според мен
      е много удобен начин.

      Радвам се,че тук ще можем да споделяме с теб много неща, които ни вълнуват.
      Желая Ви добри дни.
      Бъдете здрава.

    • #7837

      Нямаме такава практика. Списанието се изпраща само със служебна препоръчана поща и се получава на посочен от вас адрес.
      Няма проблем да го купувате, но съгласно нашия начин на работа, който е установен през 1997 година и няма да бъде променян.

      Поздрави
      Алена

    • #10863
      Светлана
      Участник

      Привет на Алена и всички участници във форума.
      Преди доста години, 10 или повече, имаше публикувана в сп. „Кармичният кръг“интересна и много полезна статия. В нея се говореше за пренасянето в нов дом. Първата вечер след окончателното нанасяне трябва да се омеси и изпече хляб. И тук, според формата на готовия хляб след изкарването му от фурната, с помощта на снимков материал, Алена тълкуваше какъв ще е животът и битието на щастливите собственици.
      Запазила бях тази статия, но я дадох на едни приятели новодомци и повече не я видях. За 10 г. списанието има много нови читатели. За тях, а и за останалите стари, мисля, че ще е полезно да придобият това знание. Ако одобрите идеята ми, ще ощастливите много хора, включително и мен. Скъпа Алена, желая ти здраве. Твоя Светла

Преглеждане на 5 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.
error: Защитено съдържание!