Най-добрия изборен ден

Преглеждане на 7 раздела отговори
  • Автор
    Публикации
    • #7363

      Както вече знаете, според Алена, най-добрата дата за предсрочни парламентарни избори е 14.09.2014 г. Защо смята така Алена, може да видите във видеото по-долу. Не забравяйте да напишете и вашето мнение! 😉

      https://www.youtube.com/watch?v=KiW0ODmdCr4

    • #7382
      Ана
      Участник

      страхотна е идеята за форм, адмирации

    • #7383
      Ана
      Участник

      по отношение на изборния ден, аз все още се надявам ГЕРБ да не влизат в парламента и да предизвикат още по- рано разпускането му и по- ранна дата от 5.10

    • #7384

      Здравей, Ани!

      Както винаги първа и вярна фенка! Благодаря ти. И аз се надявам на разум поне в част от политиците, но… времето ще покаже, а и тепърва ще има прогнози от мен за това, което се случва, така че ще очаквам и коментарите ти, както винаги! 🙂

    • #7633
      Ана
      Участник

      Здравей, Алена
      днес мернах на началната страница на в. Уикенд банер към интервю с теб на вътрешните страници.
      Ще публикуваш ли това интервю в сайта или да си купим вестника?

    • #7634

      Нека видя какво са пуснали и ще преценя дали да го кача в сайта. Не бързай да купуваш вестника! Принципно всички интервюта се качват в сайта

    • #7635
      Ана
      Участник

      ок

    • #7649

      Видяла си стария вестник, където имаше малко за 5 октомври, но тепърва предстои публикуването на сайта на списанието на този хороскоп. Изчаквам да се регистрират всички партии и коалиции и го започвам, такаче скоро ще е достъпен за всички.

      Лека и спокойна седмица
      Алена

Преглеждане на 7 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.
error: Защитено съдържание!